Automotive

Chladenie motora, komponenty systému klimatizácie a výkonnosť a emisie


Nissens Automotive 

Počas svojho fungovania spoločnosť Nissens investovala značné zdroje do výskumu a vývoja chladenia motorov a komponentov systémov klimatizácie pre segment automobilového priemyslu. Viac než 95 rokov know-how a skúsenosti s výrobou v odvetví termodynamiky znamená, že dokážeme uspokojiť dopyt po širokej škále náhradných dielov vysokej kvality a súčasne vieme na trhu pôsobiť ako školiteľ v oblasti technických znalostí v danej oblasti.

Ako popredný výrobca najdôležitejších komponentov termodynamických systémov na trhu ponúka spoločnosť Nissens obsiahle portfólio výrobkov, ktoré pokrýva až 97 % vozového parku. Pokrývame všetko, počnúc položkami, o ktoré je veľký záujem, až po exotickejšie kúsky pre európske, ázijské a americké značky vozidiel. Spoločnosť Nissens je tak ideálnou voľbou v prípade kvality, rozsahu aj odbornosti.

 

Pretože sa zameriavame na pridané vlastnosti, akými sú „First Fit“ a „First to Market“, majú naši partneri v oblasti IAM vždy aktuálne poznatky o najnovších trendoch na trhu, vďaka čomu môžu zaujať správnu pozíciu pre rast a rozvoj svojich trhov.

Nissens vám vie pomôcť v každej situácii, ktorá zahŕňa termodynamické systémy, čo prispeje k bezpečnosti a pohodliu pri jazde. 

Zažite rozdiel. Užite si jazdu!

Globálne riešenia

a lokálna prítomnosť

Vďaka globálnemu rozmiestneniu a 22 predajným a distribučným centrám po celom svete dokáže spoločnosť Nissens zásobovať popredajový trh pre automobilový priemysel v globálnom rozsahu, pričom riešenia sú prispôsobené požiadavkám lokálneho trhu.

 

 

Prezrite si katalóg produktov a navštívte webshop Nissens s viac než 10 000 produktmi

Rýchly a jednoduchý spôsob vyhľadávania dielov na chladenie – je úplne jedno, či ide o európsku, ázijskú alebo americkú značku auta. Vďaka viac než 10 000 produktom má Nissens pravdepodobne najširšiu ponuku dielov na chladenie motora.

Vstúpiť do produktového katalógu a webshopu

Certificate IATF 16949:2016

Nissens -  Denmark

Certificate IATF 16949:2016

Nissens - Slovakia

Certificate ISO 14001:2015

Nissens - Denmark

 

 

 

Certificate ISO 9001:2015 

Nissens -  Denmark

Excelentná logistika

Logistika podlieha potrebám segmentu IAM – ponúka flexibilné riešenia, pomocou ktorých bude vaše podnikanie efektívnejšie a výnosnejšie.

Nissens Training Concept

Náš obsiahly koncept školení nastavuje pre účastníkov trhu v oblasti popredajových služieb nový štandard.

Partnerskí dodávatelia

Nissens je popredný globálny výrobca a vďaka nášmu prepracovanému globálnemu partnerskému programu vieme zabezpečiť flexibilnú výrobu na najvyššej úrovni kvality.