Tlakové senzory

Podpora správnych parametrov systému klimatizácie

Senzory umožňujú udržiavanie správnych parametrov tepelných systémov, napr. sledovanie a kontrolu tlaku chladiva v systéme klimatizácie.

Senzor meria tlak v konkrétnom mieste v okruhu klimatizácie. Odčítaná hodnota je používaná riadiacou jednotkou (HVAC, riadiaca jednotka hlavnej časti alebo riadiaca jednotka motora) na vypnutie alebo zapnutie spojky kompresora alebo doplňujúcich chladiacich ventilátorov, alebo na ovládanie variabilného kompresora.

Riešenie Nissens

 •  

   

  Všetko na jednom mieste

  Holistický výber výrobkov v rámci kategórie klimatizácií. Rad senzorov od spoločnosti Nissens sa zaradil do našej kolekcie klimatizačných dielov - medzi kompresory, kondenzátory, sušiče vzduchu, odparovače, ventilátory a termostatické expanzné ventily.

 •  

  Pravá kvalita Nissens

  Štandardy pravej kvality spoločnosti Nissens sú aplikované na všetky kroky vývoja, výroby a testovania, aby zabezpečili čo najoptimálnejšiu a náležitú prevádzku senzora a jeho dlhú životnosť.

 •  

   

  Široký rozsah pokrytia

  Počiatočný rad pokrýva najpopulárnejšie aplikácie, zatiaľ čo prebieha vývoj a predstavenie nových častí. Program do osobných áut, ľahkých dodávok a nákladných áut.

Produktové výhody

 •  

   

  Spoľahlivá prevádzka

  Senzory Nissens prechádzajú komplexnou sériou testov, vrátane testu výkonu, testu odolnosti izolácie, testu pripojenia a testu rozhrania.

 •  

   

  Jednoduchá montáž

  Všetko, čo je potrebné na správnu montáž, sa nachádza v balení výrobku (ak je to potrebné), napr. o-krúžky (predmontované). 

 •  

   

  Jednoduchá montáž

  Aby sme zabezpečili dlhú a bezproblémovú prevádzku, vykonávame okrem testov celkovej funkčnosti senzorov aj testovanie odolnosti proti tlaku a výbuchu.

Technické údaje

Úloha senzora je kľúčová, vzhľadom na to, že správne parametre média sú rozhodujúce pri prevádzke celého systému. Umožňuje správne fungovanie vozidla a jeho systémov.

Životnosť senzoru je nevyhnutná pre trvácnosť ďalších pokročilých komponentov systému. Od správnej prevádzky senzora závisí napríklad fungovanie klimatizačného kompresora alebo klimatizačného ventilátora. 

Nesprávna funkcia senzora môže spôsobiť zhoršený výkon systému klimatizácie, kompresor a ventilátor sú vystavené riziku nevhodného spúšťania, čím sa systém rýchlejšie opotrebuje.

Ak chcete vedieť viac, navštívte náš virtuálny showroom

 

Súvisiace produkty

Na týchto webových stránkach využívame súbory cookie. Prechodom na webové stránky s tým vyjadríte súhlas. You can read more about cookies here.