Novinky a udalosti​


Strategické partnerství mezi Nissens Automotive a TitanX Engine Cooling

07-10-2021

S potěšením Vám oznamujeme, že společnost Nissens Automotive vstoupila do strategického partnerství s globálním dodavatelem chladících systémů pro užitková vozidla společností TitanX. Toto partnerství je strategickou spolupráci mezi dvěma renomovanými značkami na aftermarketu. Klavs T. Pedersen, generální ředitel společnosti Nissens Automotive, říká: „Díky této spolupráci získá TitanX přístup ke komplexní distribuční síti společnosti Nissens Automotive v Evropě, Asii a USA a my naopak získáme přístup k nejnovějším technologiím chladících systémů v segmentu nákladních vozidel. V budoucnosti se technologie budou vyvíjet a měnit rychleji a u nových energeticky úsporných vozidel (NEV) je velmi důležité umět nabídnout nejnovější technologie i zákazníkům na aftermarketu včetně např. tepelného řízení nákladních vozidel poháněných bateriemi“.

Spoločnosť Nissens Automotive uvádza úplne nový AC komponent: tepelné expanzné ventily

08-01-2021

Hľadáte ďalšiu produktovú novinku od popredného odborníka na systémy na nezávislom trhu s náhradnými dielmi v oblasti EC, AC, výkonu a emisií? Spoločnosť Nissens Automotive s potešením uvádza na trh tepelné expanzné ventily pre AC systém. V našom rozširujúcom sa sortimente AC komponentov vrátane AC kompresorov, kondenzátorov, sušičov vzduchu a odparovačov je tepelný expanzný ventil kľúčovým komponentom, ktorý má zásadný vplyv na celkový výkon systému. Ako vždy sa zameriavame na kvalitu, pokrytie vozového parku, jednoduchý servis a testovanie. Oveľa viac nájdete v našom virtuálnom showroome https://showroom.nissens.com/thermal-expansion-valve

Nissens získa časť spoločnosti AVA Cooling

25-11-2020

Spoločnosť Nissens s potešením oznamuje plánovanú akvizíciu vybraných dcérskych spoločností AVA Cooling, ktoré sú súčasťou skupiny Enterex International Limited Group. Akvizícia zahŕňa spoločnosti AVA v Beneluxe, strednej a východnej Európe, Spojenom kráľovstve a Dánsku. Rokovanie o akvizícii spoločnosti AVA Cooling vo Francúzsku stále prebieha, pričom spoločnosť AVA Cooling v Taliansku nie je súčasťou akvizície.

Akvizícia je dôležitým prvkom strategického úsilia vylepšiť pozíciu spoločnosti Nissens ako popredného odborníka na trhu s náhradnými dielmi pre automobilový priemysel v rámci kategórie produktov týkajúcich sa chladenia motora (EC), klimatizácie (AC) a výkonu a emisií (EE).  Na trhu budeme aktívne udržiavať dve samostatné línie značiek a stavať na značke AVA aj na značke Nissens. 

Spojením síl so spoločnosťou AVA Cooling aj naďalej posilňujeme našu ponuku služieb popredným, svetovým hráčom na nezávislom trhu s náhradnými dielmi. Plánovaná transakcia v súčasnosti čaká na konečnú formalizáciu.

Vitajte vo virtuálnom showroome spoločnosti Nissens Automotive

12-11-2020

Pozvánka na úžasný 360° zážitok! Spoločnosť Nissens Automotive čoskoro otvorí online dvere do svojho atraktívneho virtuálneho showroomu, kde budú môcť oduševnení partneri z nezávislých trhov s náhradnými dielmi pre automobilový priemysel ľahko získať prístup k aktualizáciám a informáciám o nových produktoch a rozšíreniach produktových radov od vyhradeného odborníka pre náhradné diely v rámci systémov na chladenie motora, klimatizáciu a výkon a emisie. Budete mať k dispozícii množstvo zaujímavých noviniek o produktoch, charakteristikách komponentov a technologických tipoch. Navštívte pokrokový virtuálny showroom spoločnosti Nissens. Psst, otvárame 23. novembra 2020…

Spoločnosť Nissens Automotive uvádza novú skupinu produktov: prívodné vedenia oleja pre turbo

27-10-2020

Potrebujete spoľahlivé mazanie turbodúchadiel? Spoločnosť Nissens Automotive uvádza novú skupinu svojich produktov, prívodné vedenia oleja pre turbo. Vieme, že pre výkon a bezproblémovú prevádzku turbodúchadiel je dôležité správne mazanie. S naším programom prívodných vedení oleja pre turbo by sme chceli našim zákazníkom poskytnúť komplexný servis a výber produktov, ktoré umožňujú na prvýkrát správnu montáž a riadnu údržbu pokročilého turbo komponentu. Spoločnosť Nissens Automotive opäť rozširuje svoje špecializované popredajné zameranie, aby tak poskytla svojim zákazníkom ďalšie možnosti nákupu na jednom mieste.

Spoločnosť Nissens Automotive pridáva do svojho portfólia elektrické vodné čerpadlá

04-06-2020

Elektrické vodné čerpadlá pre trh popredajných služieb: úplne nová produktová skupina, ktorá obsahuje pomocné aj hlavné vodné čerpadlá. V portfóliu sa nachádzajú najatraktívnejšie položky pre európsky automobilový priemysel a vyrábajú sa v kvalite spoločnosti Nissens zodpovedajúcej originálnym dielom. Naše elektrické vodné čerpadlá sú vybavené pokročilými funkciami, ako je ochrana pred prehriatím a variabilný tok, a v prípade potreby sú súčasťou balenia inštalačné svorky – a to všetko pre to, aby boli na trhu popredajných služieb k dispozícii tie najlepšie produkty svojej triedy. Viac informácií o našom novom produkte si môžete prečítať na nissens.com/waterpumps, prípadne sa obráťte na miestneho zástupcu spoločnosti Nissens!